ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E06: Days Like This

S02E06: Days Like This

Spekulace probíhají v ER ve velmi hektický den o možné Randiho kriminální historii.

cz sk
2.11.1995
42 minut

Mark musí čelit etickému dilematu, když se musí rozhodnout, zda oznámit ještě další Dougovu nerozvážnost; spal se středoškolským studentem Harperem Tracym. Carter se zlobí, když mu to přizná. Carol se setká s mobilním notářem, aby dokončila papírování a koupila dům. Bernstein informuje Douga, že musí hledat jiné zaměstnání. Benton je viditelně naštvaný, když Jeanie začne pracovat v ER jako asistent lékaře.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama