ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E08: The Secret Sharer

S02E08: The Secret Sharer

Dougova hrdinství mu vydělala druhou šanci, když ho Bernstein a Morgenstern požádali, aby zůstal.

cz sk
16.11.1995
42 minut

Doug a Mark se střetnou, když každý zachází s vážně zraněným pacientem a chce použít stejné vybavení. Benton se dozví, že Jeanie se od Al oddělila. Poté, co chybí dřívější diagnóza, Carter nadměrně kompenzuje svého dalšího pacienta a přestane reagovat, když výsledky testu něco odhalí. Shep se dostane na Carolinu špatnou stránku, když udělá pohrdavé poznámky o lidech s podvrženými sebevražednými pokusy. Doug dostane telefonní hovor od svého odcizeného otce. Pozdnější Doug se ukáže opilý pro jeho vlastní ceremoniál vyhrožování nepříjemný projev, ale on přehodnotí a zotaví se pěkně.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama