ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E13: Fortune's Fools

S03E13: Fortune's Fools

Carol se zajímá o nemocného policejního seržanta, který skrývá degenerativní onemocnění.

cz sk
30.1.1997
42 minut

Také se setkává s novinářkou, aby vyslala celý příběh o své fatální chybě a následně je pozastavena. Peter narazí na těhotnou Carlu a zneklidňuje zbytek dne. Carterová, která už byla s Bentoniným nevýrazným postojem, už přešla do Hicksova týmu, poté, co se Peter na přednášce neobjevil na přednášce. Jeanie a Greg Fischer nesouhlasí, zda informovat manžela pacienta, že trpí neurosyfilem. Weaver a Mark každý vezmou trio potenciálních studentů přes den v ER, s velmi odlišnými výsledky. Chuny a Mark se rozpadnou; a oba to zvládnou poměrně rychle.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama