ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E06: Ground Zero

S04E06: Ground Zero

Kerry vyšetřuje Synergix, skupinu pro správu ER se specializací na vyrovnávání rozpočtů.

cz sk
6.11.1997
42 minut

Později je nucena vystřelit Jeanie, kterou Al požádal, aby se s ním přestěhovala do Atlanty. Mark stále trpí následky svého útoku, trhá na pacienty i zaměstnance. Doug je ohromen hromadným telefonátem z Kalifornie, který ho informoval o smrti jeho otce. Benton se střetne s Corday poté, co zřejmě „ukradne“ vzácný postup zpod nosu. Carol se setká s Carterovou babičkou, aby přednesla svůj nápad na bezplatnou zdravotní kliniku. Anna je rozrušená, když objeví Carterovo bohaté pozadí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama