ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E03: They Treat Horses, Don't They?

S05E03: They Treat Horses, Don't They?

Mark jde na traumatickou scénu s EMT, kde zachází s obětí střelby, která má k sobě připoutanou bombu.

cz sk
8.10.1998
42 minut

Později ho Markova dcera přesvědčí, aby ošetřoval koně s kolikou, a Jerry dostane špatný konec klystýru. Carter intubuje starší ženu, která je DNR. Když ji HMO odmítne přiznat, musí Carter buď rychle najít příbuzného, nebo ji nechat zemřít. Kerry se ocitne stále frustrovanější, když Anspaugh naznačuje, že ji neberou v úvahu pro náčelníka ER, a zjistí, že je poslední, kdo slyšel, že Doug byl dítěti. Corday jí slouží poslední den jako chirurgický kolega. Benton se setká s Carlou, aby prodiskutoval, jak si Reese naslouchat. Jeanie se vrací z dovolené. Carter jede s Roxanne, pojišťovací prodavačkou, kterou ošetřoval.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama