ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E10: The Miracle Worker

S05E10: The Miracle Worker

Bentonovy pokusy dostat se na Štědrý den do Carly a Reese jsou neustále zmařeny Romanem, což vyvrcholí Bentonem a nutí opilého Romana od pacienta.

cz sk
17.12.1998
42 minut

Carter věří, že našel vánoční zázrak, když dospívající dívka se vzácným krevním typem potřebuje dar orgánů a současně je v nemocnici pacient s mozkem mrtvého se stejným krevním typem. Poté, co byl Jerry svědkem dr. Lee, který prochází skrz Greeneho skříňku, je přesvědčen, že sleduje Marka.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama