ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E17: Sticks and Stones

S05E17: Sticks and Stones

Během projíždějícího záchranáře je Carter nucen řídit sanitku, zatímco utekl z nepokojů a neúmyslně přejíždí dospívajícího chlapce.

cz sk
25.3.1999
42 minut

Později je zdravotník zastřelen rozzlobeným davem, který hledá řidiče sanitky. Carol po Dougově odchodu sklesla. Později odhalí, že je těhotná. Kerryho zaujme zraněný zápasník a jeho vztah k jeho otci. Lucy se zamotá s asijskou rodinou, která požaduje jejich matriarchu, o rakovinném nádoru. Jeanie odmítá schůzky s doktorem Bakerem a Reggie a řekne každému, že vidí někoho jiného.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama