ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E21: Responsible Parties

S05E21: Responsible Parties

Dokumenty ER inklinují ke třem mladistvým, kteří byli na cestě ke svému nadřízenému plesu.

cz sk
13.5.1999
42 minut

Lucy přichází do ER do práce, ale je velmi unavená. Greene a Carter zacházejí s nejvíce zraněnými, chlapec trpící třetím stupněm spálí přes 80% jeho těla. Benton přijímá společenství ER trauma. Když se Lucy náhodně zvedne, Carter se stane mírně podezřelým. Carol konečně řekne Dougovi o jejím těhotenství; Kerry to také zjistí. Mark a Elizabeth se přibližují. Carter později zaslechne Randi a řekne Lucy, že její předpis je připraven, zpochybňuje ji a obviňuje ji, že byla na rychlosti, Lucy přiznává, že vzala Ritalina za ADHD od páté třídy. Carter namítá a doporučuje, aby se okamžitě zastavila, když jí je 24 a neměla by užívat léky pro hyperaktivní děti. Lucy řekne Carterové, že o tom bude přemýšlet, ale neměl by zasahovat do jejího podnikání. „Agenti FBI“ přinášejí odstřelovač. Carter odstraní živý šváb z ucha pacienta a šílence.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama