ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E03: Greene with Envy

S06E03: Greene with Envy

Označte střety s novým ošetřujícím lékařem Gabrielem Lawrence.

cz sk
14.10.1999
42 minut

Lucy a Luka se snaží přesvědčit ženu, že její manžel je nebezpečný. Carterová se snaží být podpůrná, protože Elaine podstoupila mastektomii. Poté, co pro ni Weaver uvedl dobré slovo, Jeanie dočasně přijme dítě Carlos; ona a Reggie se oženili později během dne. Cleo zachází s rodinou, která měla nehodu. Benton mluví se svým právníkem o provedení testu DNA. Mark a Elizabeth tráví svou první noc společně.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama