ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E05: Truth & Consequences

S06E05: Truth & Consequences

Výbuch ve vědecké laboratoři na střední škole přináší do ER záplavu pacientů.

cz sk
4.11.1999
42 minut

Lawrenceina paměť se stále zhoršuje a další zaměstnanci jsou podezřelí. Elaine říká Carterové, že má v úmyslu odjet na pár měsíců do Evropy. Lucy a Carol soutěží o jedno dostupné rehabilitační lůžko, které každý pacient potřebuje. Dr. Dave se dozví o soucitu od dívky, jejíž tvář byla při explozi spálena. Benton se ptá na testování DNA. Jeanieův domácí život se stává hektickým a stará se o své nové dítě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama