ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E02: Dead Again

S09E02: Dead Again

Dva měsíce po zablokování dorazí nová skupina studentů medicíny do ER do pandemonia, způsobeného uzavřením jiného města ER.

cz sk
3.10.2002
42 minut

Corday se vrací k ER, ztratila některé z nich vedle způsobu. Gallant je na psychické rotaci, po celou dobu otravuje personál ER. Romano pokračuje ve fyzikální terapii. Weaver se chová podivně a před Elizabeth se zhroutí a křičí. Pratt přináší člověka, prohlášeného mrtvého, zpět k životu, který rozzlobí Kaysona.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama