ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E22: Drive

S10E22: Drive

Dobrý samaritan Luka se zastaví, aby pomohl ženě s vybitou baterií, a přijde na pomoc, když ji zasáhne bezohledný řidič.

cz sk
13.5.2004
42 minut

Abby zjistí, že prošla kolem svých desek. Pratt má obavy z Chen, když přichází do práce s černým okem. Neela odstoupí ze svého rezidenčního programu na Michiganské univerzitě, protože věděla, že bez stáže nemůže získat licenci. Když Steve oznámí své úmysly zůstat v Chicagu, Sam spěšně opouští město navzdory Lukovým pokusům ji zastavit. Soudní vazba na Henryho Lopeze jde před soudce. Zatímco Pratt jede Elgin Gibbs domů na cestě k večeři s Chenem, tři jsou zastřeleni podrážděným řidičem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama