ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E12: The Providers

S11E12: The Providers

Po transplantaci ledviny je přivedena šestnáctiletá pacientka se selháním ledvin a Carter dochází k závěru, že viníkem je nový lék, který užívala pro svůj stav.

cz sk
27.1.2005
42 minut

Vytváří pro nemocnici mediální rozruch a noční můru pro styk s veřejností, když otevřeně zpochybňuje bezpečnost této drogy, což se stalo, že ji doporučil dívčí neurolog George George, bývalý student Carterovy. Mezitím se Neela zalíbila Luka a medik student Jake odhalil rostoucí zájem o Abby.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama