ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E07: The Human Shield

S12E07: The Human Shield

Mladá dívka je používána jako „lidský štít“ jejím únoscem a obě jsou zraněny při střelbě s policií.

cz sk
10.11.2005
42 minut

Zatímco Abby zachází s dívkou, je chycena uprostřed sporu mezi Clemente a Lukou o dívčí péči. Neela pomáhá Lukovi, pak Dubenkovi, s únoscem. Pozdnější, Luka a Clemente se hádají o stylu a praxi, vést Luku, aby dal jeho jméno jako kandidát na Chief of Emergency Medicine. Abby vzala její hněv a potřebu útěchy Luce. Gallantova dovolená je pro Neelovo zděšení opožděna a Ray dostane svůj příchod od Zoeina otce.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama