ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E17: Lost in America

S12E17: Lost in America

Oscar-nominovaná íránská herečka Shohreh Aghdashloo hostuje hvězdy jako turecká matka, jejíž dcera je přivedena do ER blízko smrti po útoku nožem.

cz sk
23.3.2006
42 minut

Luka a Abby se musí snažit udržet ji naživu a pochopit důvody útoku. Ale když se operace odloží, dá Luka důvěru v riskantní postup, který by jí mohl zachránit život? Sam se rozhoduje změnit život, zatímco první prezentace konference Neely nejde přesně podle plánu. Morrisovy děti přicházejí do ER, aby ho navštívily.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama