ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E12: Breach of Trust

S13E12: Breach of Trust

Kerry dostane lákavou nabídku práce v Miami.

cz sk
4.1.2007
42 minut

Rozpočtové škrty nutí Luku, aby vyloučila přítomnou pozici. Když se po ER dostane slovo, Kerry se pustí, emoce narostou a Kerry bojuje zpět. Rozzlobený Abby čelí Luce pod tlakem personálu. Prattova snaha o selhání komunitních služeb, když pacient zemře na vedlejší účinky léků, které dostal na kliniku. Později se Pratt dozví, že případ bude vyšetřen, což ho přivede k Luce, aby ochránil naději. Gatesův domácí život zasahuje do ER a ovlivňuje Neelu. Morrisova chybějící kreditní karta má Sama obavy z Alexovy role ve ztrátě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama