ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S14E02: In A Different Light

S14E02: In A Different Light

Moretti cítí jeho přítomnost, když provádí změny ve způsobu, jakým jsou pacienti vnímáni.

cz sk
4.10.2007
42 minut

Abby a Dubenko se liší v tom, jak postupovat, když pacient přijde s kulkou v něm, kterou je třeba jako důkaz. Pratt si stěžuje Anspaughovi na nového náčelníka. Neela je propuštěna z nemocnice. Abby má potíže s pasem a také bojuje se změnami, které provedl Moretti. Doufám, že se připravuje na novou misi, jedna Morris není příliš šťastná. Gates pomáhá a pomáhá dětskému zázraku na JIP. Sam, Chuny a Dawn „chodí rychle.“

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama