ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S14E06: The Test

S14E06: The Test

Abby a Moretti se střetávají o tom, jak nejlépe hodnotit stážisty.

cz sk
1.11.2007
42 minut

Morris a Pratt přebírají salonek, aby udělali nějakou poslední studii pro rady. Neela je žádá, aby jí pomohla se stážistou v osobní záležitosti. Joshua se vrací k nemocnici s respiračním selháním a Gates s ním zachází. Sam je zmaten měnícími se příznaky a abrazivním chováním dospívajícího pacienta. Morettiho syn se ukáže na nečekanou návštěvu. Na ER dorazí nová účastnice. Abby stále zápasí se svým problémem s alkoholem a jeho důsledky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama