ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S15E13: Love is a Battlefield

S15E13: Love is a Battlefield

Dívka, která byla při jízdě na kole zasažena autem, je léčena v ER.

cz sk
22.1.2009
42 minut

Když se její přítel objeví, ukáže se, že to nemusí být nehoda. Zatímco loterie vydělala milionáře několika blízkých pracovníků v obchodě, Dr. Banfield a její manžel jsou na klinice oplodnění a doufají, že jejich milionáři budou mít šanci. A když je starší žena přivedena za asistence jejího manžela, on-and-off, v ER pokračují tři milostné příběhy: Dr. Morris se znovu setkává s policistkou Diazovou, Sam zjistí, že Tony viděla Darii, a Neela si s ní hraje cool …

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama