The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

Časová osa 11. epizody - A pak jich bylo víc

Časová osa 11. epizody - A pak jich bylo víc

Sled událostí ze seriálu Událost tak, jak proběhl v jedenácté epizodě. Tentokrát bez skoků v čase. Těm, co 11. epizodu neviděli, nedoporučujeme ho otvírat, ostatní se nemusí bát, že by jim odhalil události z dalších dílů, je zde opravdu pouze časové shrnutí této epizody.

0 0
3.3.2012

září 2010

WASHINGTON, D.C.

Zaměstnanci vládních agentur se snaží rozluštit zprávu, kterou satelit vyslal hluboko do vesmíru. Na poradě ředitel Sterling informuje prezidenta Martineze, že se podařilo dekódovat první řádek. Na obrazovce se objeví: „Probíhají přípravy na váš příjezd.“

HIMALÁJE, TIBET

Když Thomas a Isabel dorazí s klíčovým modulem do Tibetu, Gerard dá najevo své obavy, že bez souhlasu Sophie, nebudou mít dostatek pomoci od ostatních Spáčů. Thomas ujišťuje Gerarda, že získá dostatečnou podporu a že nebude žádný problém s přepravou svých lidí sem, na Zem.

Leila a Sean procházejí fotografie, které našli ve sklepu nemocnice. Leilin otec za mnoho let nezestárl ani o rok. Leila ale odmítá přijmout fakt, že by to bylo možné. Zastihnou v suterénu také ženu, která jim nakonec vyzradí, že kam dívky odvezli v bílé dodávce.

WASHINGTON, D.C.

Simon a Aaron přepadnou ozbrojený transport převážející Michaela. Omráčí stráž slzným plynem, osvobodí Michaela a přivedou ho k Sophii. Sophia ho pověří tím, aby našel Thomase. On, ale požaduje to, aby viděl své dcery, jako první.

Senátorka Lewisová, která získala post po svém zemřelém manželovi, informuje prezidenta, že objevila vkládání milionů dolarů do meteorologické stanice v Mount Inostrance, ale byl jí odepřen přístup do zařízení. Martinez lže a řekne jí, že projekt byl zastaven a prostředky byly přesměrovány. Senátorka Lewisová cítí, že blafuje.

ALJAŠKA

Flirtující Isabel láká nic netušícího strážného z Inostranky, poručíka Griera, z místního baru. Thomas mu dává ultimátum – pomůže jim vniknout do Inostranky, nebo on zabije jeho manželku a děti.

Sean a Leila pronásledují bílou dodávku, ve které je převážena její sestra Samantha. Díky nájezdům nakonec dodávka sjede ze silnice. Podaří se jim Samanthu osvobodit, ale jejich auto nechce nastartovat, a tak utíkají do lesa.

ALJAŠKA, MOUNT INOSTRANKA

Ředitel národní rozvědky Sterling přilétá do zařízení v Mount Inostranka, aby znovu vyslechl vězně. Nyní, když vědí, na jaké otázky se jich mají ptát, možná získají více odpovědí.

APPALAČSKÉ POHOŘÍ

Leila se setkává se svým otcem Michaelem. Je to hořkosladké shledání, Leila chce znát pravdu. Michael potvrzuje její největší obavy: on je mimozemšťan a ona hybrid.

ALJAŠKA, MOUNT INOSTRANKA

Ředitel Sterling vyslýchá Mayu, ženu, která zabila svého druha, aby udržela v tajnosti agendu svých lidí. Ukazuje jí zprávu o tom, že se brzy na Zemi chystají další její lidé. Maya o celé záležitosti nic neví a proto je velmi touto informací udivena.

S pomocí poručíka Griera se Thomasovi podaří dostat na základnu Inostranka. Thomas plánuje osvobodit vězně, kteří zde byli zavření více

než 66 let.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama