The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

Časová osa 9. epizody - Ukrást vás svět

Časová osa 9. epizody - Ukrást vás svět

Sled událostí ze seriálu Událost tak, jak proběhl v deváté epizodě. Tentokrát bez skoků v čase. Těm, co 9. epizodu neviděli, nedoporučujeme ho otvírat, ostatní se nemusí bát, že by jim odhalil události z dalších dílů, je zde opravdu pouze časové shrnutí této epizody.

0 0
25.2.2012

září 2010

Stovky Spáčů vítají zpět Sophii potleskem. Spatří ji poprvé, od té noci na Aljašce. Sofia je seznamuje s novinkami a záměrem vrátit se domů. Ne všem se však tento plán zamlouvá…

Thomas spolu s Isabel plánují svržení Sofie. Chtějí ji využít, aby získala modul a pak ji Thomas zabije. Odstraní tak svou matku i její plán vrátit se domů a stane se novým vůdcem svých lidí.

NA CESTĚ Z L.A. do ATLANTY

Seanovi se už daří lépe a hodlá pokračovat v pátrání po Leilině sestře Samanthě. Spojil se s agentkou Collierovou, aby prověřila jména holčiček ve věku kolem sedmi let. Všechny mají společné to, že jsou pohřešované. Ale jedné z nich se nedávno podařilo utéct – Abby Sternové. Žije se svými rodiči v Tulse.

WASHINGTON, D.C.

Po setkání s Vicky byl přesvědčen o tom, že se musí očistit u prezidenta Martineze a říct mu, kdo byl za atentátem. Dlouho trvá než se probere a jako první k němu pustí jeho ženu. Ta mu řekne, že jí někdo vyhrožoval a když odchází mu řekne, aby myslel na jejich děti.

SAN DIEGO, KALIFORNIE

Ve skrytém prostoru pod kancelářskou budovou, který Thomas vybudoval celá desetiletí před tím, než tu nějaká stála. Sophia a Thomas získají klíč

k modulu, který je nezbytný pro návrat jejich lidí domů. Isabel a Thomasovi to s jejich plánem na zabití Sophie namůže vyjít. Thomas nedokáže svou matku zastřelit.

TULSA, OKLAHOMA

Sean a Leila se ptají rodiny Abby Sternové na otázky a je zřejmé, že tu něco nehraje. Když Abbyiny rodiče odmítají odpovědět na jejich otázky a nedovolí jim, aby si mohli s Abby popovídat. Pro rodinu jsou určitě nepříjemnými návštěvníky.

Sean a Leila uvidí Sternovy, jak se balí a odjíždějí, jistě otřesení z dřívějšího setkání. Sean a Leila je sledují. Když rodina zastaví u benzinové pumpy, Leila jde na toaletu, a tam narazí na matku a Abby. Leila ji poprvé spatří a vidí, že je předčasně zestárlá. Abby jí potvrdí, že Samantha byla také v nemocnici.

Berg dostihne Seana, Leilu a Sternovy na benzinové pumpě. Poté, co na ně střílí, je vyžene do kukuřičného pole. Po pronásledování a rvačce, Sean Berga uhodí kamenem do hlavy. Sean ho prohledává a najde u něj obraz Leily, což znamená jediné – Dempsey poslal Berga, aby chytil Leilu a ne Abby.

WASHINGTON, D.C.

Jako odplatu, za spiknutí s Thomasem, dává Sophia Isabel dvě možnosti: tvář vyhnance pro zbytek života, anebo jí prokázat věrnost aktem sebeobětování. Sophia podá Isabel zbraň a po chvíli si Isabel prostřelí koleno. Sofia a Thomas odjíždí pryč.

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama