The Family
100/100 - 10×

The Family

Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut


Co nás čeká v 1. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 1. - 3. epizodě?

Co můžeme očekávat od prvních třech epizod nového seriálu The Family?


1 0
2.3.2016

1×01 Pilot

3. března 2016

Deset let po zmizení syna Adama, Claire Warren stále nemůže klidně spát. Nejenže přežila srdcervoucí ztrátu svého syna, ale tato tragédie jí poháněla v její politické kariéře. Nyní, jako starostka Red Pines, zvažuje kandidaturu na guvernéra, ale náhlý návrat jejího syna Adama zpochybní její plány. Zárověň je na svobodu propuštěn Hank Asher, který byl odsouzen s jeho vraždy.


1×02 All You See Is Dark

6. března 2016

Adam Warren a Hank Asher zjišťují, že jejich návrat domů nebude jednoduchý. Po setkání s Adamem se Hank potýká s temným tajemstvím, které celých deset let skrýval. Danny stále zpochybňuje Adamovu skutečnou identitu. Svůj názor sdílí s Bridey, aniž by věděl, že je novinářka. Nina, která pomohla usvědčit špatného muže, vede tým detektivů do lesa, kde chlapec narazil na znetvořeného muže. Nepřítel je však o krok napřed, když zničí jediný důkaz. Claire, která je stále v šoku z návratu syna, pověří Willu, aby přesvědčila Johna k spoulupráci na její kampani. Willa svému otci vyhrožuje, že odhalí jeho tajemství, pokud nebude spolupracovat.

1×03 Of Puppies and Monsters

13. března 2016

K případu se připojuje agent FBI Gabe Clements, aby Nině poradil, jak má řešit případ. Nina vyslýchá neškodného zaměstance rafinérie. Adam se vrací zpátky do bunkru, aby oživil své vzpomínky, ale místo toho se zdá, že něco skrývá. Willa vyslýchá Claire, která ukončila veřejný rozhovor kvůli emocionálním důvodům. Bridey pokračuje ve sledování a Danny učiní objev. Willa a John spolu sdílí tajemství a Nina vyšetřuje policejní hovor, který policii zavede do Hankova domu. Hank se snaží dát svůj život do normálu, ale pozornost rodiny Warrenů se opět obrací k němu. V minulosti John zaváhá, když má poskytnout falešné alibi, což ovlivní jeho vztah s Claire.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!