Margot Bingham

Margot Bingham

Celé jméno: Margot Bingham
Místo narození: Pittsburgh, Pensylvánie, USA
Známé projekty: Boardwalk Empire, The Family, New Amsterdam, The Walking Dead

Datum narození: 6.12.1987 (34 let)

Margot Bingham je americká herečka a zpěvačka. Narodila se v roce 1987 v Pensylvánii. V roce 2006 vystudovala Pittsburgskou střední školu v kreativních a múzických umění a šla na Point Park University. Tam strávila dva roky, než se přestěhovala do New Yorku. Od roku 2010 hraje v divadle a v roce 2011 měla roli v revivalu Rent. Ve stejný čas si zahrála ve web seriálu Between Men.

V roce 2013 byla obsazena do opakující role jazzové zpěvačky z 20. let 19. století Daughter Maitland v seriálu HBO, Boardwalk Empire, za kterou od kritiků získala pochvaly. V roce 2014 měla opakující roli v krátkověkém seriálu Matador. V roce 2015 byla obsazena jako jedna z hlavních ženských postav vedle Joan Allen do seriálu ABC, The Family.


V roce 2017 se mihla ve třech dílech seriálu She's Gotta Have It. Následující rok získala hlavní roli v krátkověkém seriálu One Dollar, takže si okamžitě před zrušením zajistila obživu opakující rolí v seriálu New Amsterdam, kde se jako Evie objevuje dodnes. Od deváté řady jí také můžete vidět v seriálu The Walking Dead jako Stephanie Vegu. Postava byla pro poslední 11. řadu povýšena na hlavní.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
New Amsterdam Evie Garrisonová 2018 2021 3

Filtr seriálů