Gentleman Jack
100/100 - 18×

Gentleman Jack

V roce 1832 se Anna Lister vrací do Halifaxu, kde chce obnovit sídlo své rodiny, které se aktuálně nachází v nemilém stavu. A chce na to jít skutečně netradičně, co se týče tehdejší doby. Chce si totiž vzít bohatou ženu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Historický

S01E08: Are you still talking?

S01E08: Are you still talking?

Po čtyřtýdenní cestě z Paříže do Kodaně Lister najde přijetí a uznání v dánské vysoké společnosti a vyšla ze své sartoriální komfortní zóny, aby se zúčastnila narozeninového plesu pořádaného královnou Marií.

cz sk
11.6.2019
1 hodina

Když z Shibdenu dorazí obtížné zprávy, Lister čelí rozhodnutí zůstat v Evropě nebo se vrátit domů. Ve Skotsku šokující objev kapitána Sutherlanda vede Ann Walkerovou k odvážnému rozhodnutí o její budoucnosti. Neočekávaný návštěvník farmy hrozí odhalením tajemného tajemství Thomase Sowdena.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.




Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Uzasne zakoncenie po tolkych peripetiach. Bolo vtipne sledovat prijatie u kralovnej, zaroven sa tu potvrdilo, ze do cudzich zivotov sa staraju len hlupi a obmedzeni ludia, kym vyssie postaveni (hlavne inteligenciou) taketo veci vobec neriesia. Velmi dobre spracovane a paradny koniec, ktory by som si vedela predstavit ukoncenim uz pri ich stretnuti na upati kopca, ale aj nasledujuci dodatok bol fajn :D

28.10.2020 | 17:23:31

Filtr seriálů








Reklama