Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E02: See Me

S01E02: See Me

Joey vyvolává ve škole protest. Owen a Jayson čelí tvrdému trestu za svůj vtípek během školního lockdownu. Po schůzce s Georgem se Leila cítí trapně.

sk
16.10.2020
51 minut

Owen a Jayson se snaží vydělat peníze, aby je mohli vrátit Dominique a vyhnuli se potížím. Sida tíží, jak na něj nahlíží společnost – kvůli jeho etnicitě a nedávnému útoku, jako by kdokoli, kdo není bílý, byl potenciálním teroristou.

Joey se vydává do boje s učitelkou Wilderou, která ji ponížila kvůli jejímu oblečení. Společně se svojí partou, svým týmem a dalšími lidmi ze školy pořádá „Free the Nipple“ den. S téměř průhledným tričkem, s tímto sloganem a žádnou podprsenkou dosáhne toho, že Wilderová vystresuje. Ta pošle Joey do ředitelny, kde se dovrší Joeyin mistrovský plán – nakonec se musí Wilderová omluvit Joey za své neprofesionální chování.

Leila je Georgem posedlá, ten z ní má ale srandu. Postoupí na další metu, ale nejenže je „Leila špatná“, George se radši věnuje Joey. Leila se cítí trapně a opět si představuje zombie apokalypsu, kdy ona v hlavní roli dokáže zvítězit nad Georgem a Joye.

Owenovi a Jaysonovi se podaří vrátit Dominique peníze, ale je příliš pozdě. Jayson je na týden vyloučen a Owen, který byl v celé situaci spíše nevinně, je vyloučen a bude ho čekat řízení. Dominique si peníze vezme, ale hned je musí odevzdat své matce, která je rozhazovačná a neváží si peněz. To se ukáže, když nemají dostatek peněz při nákupu. Naštěstí se jako zázrakem objeví John Ellis, který v obchodě pracuje.

Sidova esej je špatná, takže se musí setkat s Victorem (August Rosenstein), šikovným klukem, který ostatním studentům pomáhá s esejemi na vysokou. Victor je navíc gay a Sid si uvědomí, že se mu líbí. Začíná přemýšlet o své sexualitě.

Joye a její vítězství jí přináší hned několik dalších výhod. Starší holky z týmu ji oslavují a považují již za budoucí kapitánku. Tim a Joey se konečně rozhoupají a políbí se. Na počest svého vítězství si nakonec Joey nechá dát piercing do bradavky. Pokud si odmyslíme jejího nemožného otce, všechno v jejím životě skvěle vychází.

Jak se Vám líbila epizoda? Napište nám Vaše pocity do komentářů.

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů