Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E03: Relationship Goals

S01E03: Relationship Goals

Sid neví, co si počít se svým tajemstvím. Holky konečně donutí Dom, aby oslovila Johna. Noc plná alkoholu a párty dopadne pro Joey tím nejhorším možný způsobem.

sk
16.10.2020
53 minut

Život v Grand Army pokračuje dál. Koná se zápas v basketbalu a plavecká soutěž. Sid cílí stále větší tlak z konfliktu ve svém životě a přiznává, že má strach. Všechny věci mu vrtají hlavou a rozhodne se rozejít se svou holkou. Poté si zakládá profil na seznamce pro gaye, ale realita ho nepříjemně překvapí.

Joey se baví s Annou o svém vztahu s Timem (jejím bratrem). Anna si myslí, že se k sobě nehodí a že akorát pokazí vztahy v jejich partě. Nasadím tím Joey brouka do hlavy.

George Leilu ignoruje a ta se zoufale snaží získat jeho pozornost, což Georgovi akorát přijde ubohé a baví se tím. Leila dokola se svým trápením otravuje kamarádku Rachel. Sestra Rachel má však oslavu a pro Rachel je to důležité, proto Leilu osočí a řekne jí věci narovinu. Ta se složí a své problémy vylíčí rabínce Saddie Schulz, která jí dá nový směr.

Dom (Dominique) se rozhoupe a osloví Johna, i když to hned nevypadá, že by měl zájem, nakonec si spolu vyrazí a zjišťují, že toho mají hodně společného.

Zatímco Anna musí hlídat, vyrazí si Joey, Tim, George a Luke do kina. Joey válčí s tím, o čem s Annou mluvily, a Tima ignoruje. Tim je jejím chováním zmatený a snaží se to pochopit. Celá situace je jako na horské dráze, oba si navzájem řeknou věci, které jim ublíží. Ničemu rozhodně nepomáhá přítomný alkohol.

Po filmu je opilá Joey jako utržená ze řetězu a Tima její chování ještě více rozhazuje. George a Luke si z něj utahují a přiznávají, že by si s Joey také rádi vyrazili. Od pochybného týpka získá Joey malý vibrátor, se kterým pak kluky provokuje. Všichni společně nasedají do taxíku na zadní sedadlo a jedou na párty.

V taxíku se Joey snaží s Timem mluvit, ale oba jsou opilý a George a Luke situaci vůbec nepomáhají. Aby Joey dokázala, že se může dělat, co chce, že se nemusí řídit tím, co společnost přikazuje holkám, začne se líbat s Lukem i Georgem. Díky alkoholu, marihuaně, vzteku a bolesti Tim částečně přestává vnímat a ignoruje, co se děje.

Situace se odporně zvrhává. George a Luke ztrácí veškeré zábrany a Joey znásilní. Ta se snaží bránit, ale opilost a fakt, že stojí proti dvěma téměř dospělým a hlavně svým kamarádům, ji to neumožní. Volá Tima, ale marně.

Co zatím říkáte na sérii?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů