Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E04: Safety On

S01E04: Safety On

Díky trauma, které Joey prožila, těžko zvládá fungovat. Sid se ve své eseji otevře. Zdravotní potíže v rodině Dominique způsobí nemalé obavy o finanční chod rodiny.

sk
16.10.2020
55 minut

Joey má depresi. Ve škole si z ní všichni utahují, jelikož George jejich „orgie“ v taxíku nahrával. Ani Anna není pro Joey oporou. Grace žárlí kvůli Georgovi a je na Joey zlá. Joey se sotva drží, zatímco její kamarádi působí, jako by se nic nestalo. Nedokáže se soustředit. Joey pak vybouchne a málem se porve s Dom. Ta si to nenechá líbit, ale pak si všimne modřin, které má Joey na nohách. Ví, že něco není v pořádku.

Dom dostává nabídku na skvělou stáž. Ukazuje se, že Dominique je opravdový dříč a že její situace není vůbec jednoduchá. Johnovi se však opravdu líbí a seznamuje ji se svojí matkou. I když věci vypadají skvěle, vše se pokazí. Sestra Dom má nehodu a přichází o práci, což značně omezí příjem rodiny. Celá rodina je vyděšená a bojí se, co s nimi bude v budoucnu.

Jayson si doma zavařil, protože prodal dědovy staré desky, aby mohl Dom vrátit peníze. Celá jeho situace je velmi vážná, ale Owen je na tom mnohem hůř. Jayson ho chce navštívit, ale Owenovi rodiče ho odmítají pustit dál. Viní ho z Owenovi situace (oprávněně).

Sid se ve své eseji otevře a popíše, jak se cítí. Učitelka je z jeho eseje nadšená. Poprvé se také odváže sexuálně. Jeho sestra Meera (Ashley Ganger) pořádá feministickou hru, ve které se Leila uchází o roli. George ji však vyruší a Leila roli nedostane. Přesto však jí Omar (Zac Kara), který Meeře s hrou pomáhá, slíbí, že ji do hry dostane. Ve své fantazii si Leila opět vyřizuje účty s Joey i Georgem.

Joey je na pokraji zhroucení. Nakonec se svěří mámě s tím, co se jí stalo. Ta je samozřejmě zmatená, nechce se jí věřit, že by George a Luke něco takového udělali. Proto se jí zeptá, jestli si je jistá. Přesto však Joey věří.

Jak se Vám líbil tento díl?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů