Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E05: Valentine's Day

S01E05: Valentine's Day

Grand Army je zaskočená Joeyným obviněním a výsledkem Owenova řízení. Matka Dom se rozhodne pro netradiční způsob, jak získat rodině peníze.

sk
16.10.2020
48 minut

Ve škole probíhá Valentýn a i Leila obdrží lízátko. Poslal jí ho Omar, ale ona si myslí, že to byl George. Proto mu opět padá do náruče. Omar navíc Leile získal místo náhradnice ve hře. Ta mu ale není ani trochu vděčná, nechce hrát druhé housle, věří, že si zaslouží hlavní roli.

I když jsou rodiče Joey rozvedení a většinou spolu nesouhlasí, oba ji doprovázení na policejní stanici a jsou pro ni velkou oporou. Joey musí podstoupit i vyšetření. Pro George, Luka a Tima mezitím dorazí policie. Nikdo nic nechápe. Leila a Rachel se znovu pohádají, protože Leila mění své chování podle Geroge.

Sid se musí na závod díky zatčení George a Luka spárovat s Orlovem (David Iacono), klukem, který rozšířil nahou fotku jeho sestry. Meera se tím snaží nezaobírat a pořádá výstavu feministického umění, kam dorazí i Sidova ex-přítelkyně Flora (Marcela Avelina). Vrátí se zase zpět k sobě.

Probíhá Owenovo řízení a dopadá bohužel špatně. Je vyloučen na 60 dní, zatímco Jayson vyvázl bez postihu. Po celou dobu seriálu se poukazuje na jiný přístup společnosti k Afro-Američanům, Owenova situace to však akorát potvrdí. John, Dom i Jayson se ve škole účastní spolku, který to má změnit. Rozhodnou se poukázat na Owenovu absurdní situaci.

Dom kvůli Owenovi začíná mít výčitky, John ji však vyvede z omylu. Naopak jí dokazuje svou lásku. Dom se teď snaží vymyslet, jak se postará o rodinu, zatímco je její sestra zraněná. Vymýšlí skvělý plán, jak udržet rodinné finance vchodu.

Joey se musí vrátit k tomu večeru a mluví o něm s psycholožkou. Považuje se za tu špatnou, i když ví, že to, co udělali kluci, nebylo správné. Poté, co se ve škole dozví, proč byli kluci odvedeni, je navíc zahlcena nenávistnými zprávami. Jednoduše o sobě pochybuje. Sílu jí dodá nevinnost jejích sestřiček a maže si Instagram, který je plný nenávistí a falešnosti.

Překvapil Vás tento díl?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů