Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E06: Superman This S**t

S01E06: Superman This S**t

Sid a Victor se účastní experimentu, ten však ale ukáže na úplně jinou věc. Dom si musí vybrat, co má v jejím životě největší prioritu. Jayson získá místo na prestižní soutěži, ale má to háček.

sk
16.10.2020
52 minut

Dom se snaží vydělat peníze a daří se jí to. Není jednoduché skloubit business, školu a osobní život, extra když jí rodina háže klacky pod nohy. Dom musí bohužel i skončit s basketbalem. John Ellis se ukazuje jako perfektní přítel, který vychází nejen s její rodinou, ale vydrží lecjakou situaci. V rámci práce Dom potká 3 holky, které ji donutí zavolat na stáž, ze které se jí neozvali. A vyplatí se, pozvou si Dom na pohovor.

Leila stále ospravedlňuje George. Omar se jí snaží zalíbit, ale marně. Baví se ale o náboženství a ona se rozhodne kontaktovat rabínku. Rabínka Leilu vyslechne, ale hovor se podobá spíše terapii. Jako v každém díle se v Leilině objevují úsměvné zombie-fiction myšlenky. Lituje svého chování k Joey, kouření trávy a dostaveníčka s Georgem. Konečně začíná George vidět takového, jaký je. Rabínka jí doporučí několik kroků, jak se zbavit špatných pocitů.

Victor a Sid dělají test responzivity, Sid se ale prozradí a ukáže, že se mu Victor líbí. Zahraje to však do kouta. Victor se mu svěřuje s jeho zkušenostmi s „coming-out“. Sid se teď o to víc snaží dokázat svou lásku Floře. Navíc také probíhají plavecké závody, na které se přichází podívat i rekruti z Harvard. Orlov ale vystartuje dřív a oba jsou vyřazení. V šatně se pak málem poperou. Orlov pak objeví Sidovu esej a aby se mu pomstil, zveřejní ji online. Sid neví, kdo ji zveřejnil, ale děsí ho, co si pomyslí rodiče.

Joey má depresi a nechce se jí nic dělat, nechce ale být zátěží pro rodinu. Rozhodne se pocity vyběhat, ale z dálky zahlédne George s rodinou a má panický záchvat.

Jayson a Owen se ucházeli o místo na prestižní hudební soutěži. Owen místo dokonce získal, zatímco Jayson je první v pořadí. Bohužel kvůli svému vyloučení však Owen o místo pravděpodobně přijde. Jayson by se měl radovat, jelikož získá místo on – ví ale, že je to špatně. Rozhodne se Owena navštívit v jeho nové škole, ale je zděšený, v jakém stavu se Owen nachází. Owen ho viní z toho, co se mu stalo.

Ze špatného pocitu se pak Jaysonovi nedaří hrát. Říká otci, známému muzikantovi, že získal místo na hudební soutěži – vynechává však fakt, že ho získal jen díky Owenově vyloučení.

Co si myslíte o Jaysonově chování? Měl otci říct pravdu?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů