Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E07: Making Moves

S01E07: Making Moves

Poté, co se všichni dozvěděli o Sidově sexualitě, teď nikomu nevěří. Zároveň se musí vyrovnat s tím, že svou rodinu zklamal. Dom ukáže svou zranitelnost a na pohovoru zazáří. Leila se snaží všem omluvit za své chování. Joey ze strachu, že potká kluky, mění školu. Jayson se snaží napravit věci s Owenem.

sk
16.10.2020
51 minut

Sid neví, co má s náhlým odhalením dělat. Snaží se alespoň zjistit, kdo to udělal. Nejprve viní Victora, ten by však nic takového nikdy neudělal. Dále obviňuje učitelku, se kterou esej psal – to je však absurdní.

Dom je ze svého nového lifestylu vyčerpaná. Zaspí důležitý pohovor, ale naštěstí se jí podaří získat termín ještě v jiný čas. Bohužel ale nestihne test ve škole. I když to ze začátku nevypadá, při pohovoru všechny ohromí. Pomáhá Johnovi zorganizovat setkání (spíše párty), na kterém vybírají peníze na volby.

Na tuto párty dorazí i Sid, ale necítí se dobře. Tam potká Orlova a dojde mu, kdo ho odhalil. Chce se s ním poprat, ale Orlov mu jednou ranou zlomí nos. Později v nemocnici se otci přizná, že je gay.

Leila se snaží omluvit Rachel, ale rozhodně to tak nevyzní. Leila si myslí, že Rachel je ta špatná, že tam pro ni nebyla. Nezáleží jí na tom, zda měla její omluva nějaký efekt, a pokračuje. Má totiž seznam lidí, kterým se chce omluvit (a mezi nimi je např. Sid a Joey). Musí se učit znakovou řeč na Meeřinu hru, ale to ji vůbec nebaví ani nezajímá. Meeře je to jasné a Leilino chování se jí ani trochu nelíbí.

Joey si balí věci. Odchází na soukromou školu. Před odjezdem si dávají společnou večeři celá rodina a jsou šťastní. Krásný moment však přeruší telefonát, kdy se dozví, že Joeyina obvinění nestačí a že kluci jsou volní.

Dědeček Jayovi (Jaysonovi) otevírá oči nejen ohledně jazzu, ale i přátelství. Společně s Johnem, Dom a dalšími se rozhodnou uspořádat klidný protest na Owenovi počest.

Po párty John doprovází podnapilou Dom domů. Tam na ně ale čeká nepříjemné překvapení, matka Dom se totiž rozhodla pro dohodnutý sňatek, i když to Dom nechtěla. Večer je zkažený a Dom si uvědomuje, že je v šílené situaci.

Co byste dělali v Dominině situaci? Jak myslíte, že se zachová?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama