Grand Army
77/100 - 7×

Grand Army

Pět studentů z největší střední školy v Brooklynu sní o tom, že budou mít lepší budoucnost. Snaží se tedy přežít, uspět a dostat se ze svého světa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama
redaktoři
marketaproch

S01E08: Spirit Day

S01E08: Spirit Day

Joey se musí vyrovnat s výsledkem jejího případu. Dom nezvládá unést tlak a přichází o důvěru důležitých lidí – učitelů a Johna. Konečně poznáme pravého Sida.

sk
16.10.2020
51 minut

Luke, George i Tim jsou zpátky ve škole. Narozdíl od Luka a George to Tim snáší mnohem hůř.

Jay se nedokáže soustředit, stále má v hlavě výčitky vůči Owenovi. Nemůže se donutit zahrát od srdce. Táta vezme Jaye do města, ale není rád z jeho nápadu na tichý protest, který je den před jeho koncertem. V tu chvíli Jay vybouchne a řekne otci pravdu o místě na soutěži.

Leile se ve škole nedaří, ale na tom nezáleží, protože kvůli onemocnění vypadla hlavní hvězda hry a Leila získává hlavní roli. Bohužel ale neumí doprovodnou znakovou řeč, nevciťuje se do role a odporuje Meeře – není divu, že ji Meera okamžitě nahradí. To však ale Leila těžko nese a vybíjí si to na Omarovi.

Joey a její rodiče se snaží zvrátit rozhodnutí právníků s případem dál nepostupovat. Naznačí (z výpovědi ostatních), že Joey si za to může sama, že ke všemu svolila a že si dokonce začala. Trpí. Všímá si toho i její mladší sestra, ale nechce, aby Joey přestala bojovat.

Leila se znovu setkává s rabínkou, ta už však má menší pochopení, protože ví, že Leila potřebuje spíše psychologa. To ale Leila nechce slyšet. Pouští se do hádky i se svou matkou, protože neví, kým je.

Sidovi rodiče se nedokáží s jeho sexualitou smířit, odmítají jeho pomoc v restauraci i celkově jeho přítomnost. Kromě toho musí vysvětlovat situaci i Floře. Později se rozhodne jít pomoc rodičům i přes jejich zákaz. Rodiče to stále nechtějí pochopit, ale Sid se jim postaví a neustoupí.

Dom začíná nezvládat svou životní situaci. John si toho všímá a chce Dom pomoct, tak jí nabídne peníze. To Dom ale spíš urazí. Navíc zapomene na test a rozhodne se podvádět, bohužel ji při tom učitel nachytá. Ze školy ji nevyhodí, ale z testu dostane F. Je extrémně vystresovaná, a to hlavně ze situace, do které ji staví její matka. Po dlouhém rozhodování pak ale na matky návrh přistoupí.

Co Vás na epizodě zaujalo nejvíce?

Zdroj: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama