Ground Floor (Suterén)
88/100 - 13×

Ground Floor(Suterén)

Brody Moyer je úspěšný bankéř, který se na jednom večírku vyspí s krásnou Jennifer. Až záhy zjistí, že Jennifer pracuje v jeho bance mezi údržbáři. Špičkový profesionál a alfa samec se tak musí potýkat s následky klasické poučky: „Netahej si práci domů.“ Seriál pochází od tvůrců Scrubs a Cougar Town.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | TBS | 21 minut
žánr
Komedie, Romantický

S02E09: The Proposal - Part One

S02E09: The Proposal - Part One

Brodyho bývalá přítelkyně Heather se vrací jako partner ve společnosti a Brody si myslí, že zaostává.

sk
3.2.2015
21 minut

Jako dárek k narozeninám se Jenny rozhodne pomoci Brodymu překročit něco ze svého seznamu životních cílů, aby ho rozveselila. Mansfield má pro svou dceru naplánovanou dokonalou svatbu na ostrově, dokud se ostrov nepotopí. S Lindsayovou pomocí jeho hon na nový svatební cíl posílá celou kancelář do hříšného města. Harvard se cítí na místě v Las Vegas, dokud nenajde ten nádherný svět crapsů. Threepeat se okamžitě vrátí k tomu, aby byl Heatherovým asistentem, dokud se nezaklapne a nakonec se nevzdá. Věci se změní, když Jenny najde v Brodyho kufru „poutavý“ balíček.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama