Hackerville
60/100 - 6×

Hackerville

Jedna německá banka je napadena hackerským útokem, a proto se vyšetřovatelka Lisa Metz vydá do rodného Rumunska, kam vedou stopy. Kromě samotného případu se tu bude muset vypořádat i s temnou minulostí vlastní rodiny.

Německo | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO Europe | 60 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E04: Divide et Impera

S01E04: Divide et Impera

Na útěku z Borisova a později speciálních sil SAS, Lisa, Adam a Cipi, odcházejí z mřížky a stráví noc v opuštěné nemocnici, která vrací zpět bolestné vzpomínky na již rozrušeného Cipiho, kterého si Adam a Lisa uvědomí, že něco ukradli to je všechny ohrožuje.

cz sk
18.11.2018
50 minut

Borisov se snaží vymyslet roztržku mezi triem, zatímco Lisin otec Walter přichází do Temešváru, aby přivedl svou dceru domů.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama