Hatton Garden
0/100 - 0×

Hatton Garden

Během velikonočního víkendu v dubnu 2015 se jeden gang zaměřil na diamantovou čtvrť v Londýně, kde vykradl několik zlatnictví.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 50 minut
žánr
Drama

S01E04: Episode 4

S01E04: Episode 4

Policejní sledovací tým našel Collins (Alex Norton) prostřednictvím svého bílého Mercedesu poté, co byl zajat při řízení ANPR do az Hatton Garden při stavbě k nájezdu – proti výslovným pokynům čtenáře.

cz sk
23.5.2019
50 minut

Pro DCI Johnson a jeho tým Flying Squad je nyní jen otázkou sledovat Collins a zjistit, kam je vede. A nemusí čekat dlouho. Když čtenář vyvíjel tlak na Perkese, aby ho přerušil na cestě, Perkins vděčně souhlasí, že se s ním setká. Perkins má v úmyslu dát čtenáři plátek, ale když starší muž přetáhne ruku, Perkins ztratí náladu a řekne mu, že nedostává nic. Policie sleduje všechno z dálky a dokonce dokáže video natočit. Gang se pomalu ničí zevnitř a všechny jejich rozhovory a schůzky jsou policií odposlouchávány. Perkins, který se obává, že se čtenář pokusí vytrhnout zbývající kořist, se rozhodne prolomit svou vlastní kardinální vládu a přivést závěrečné rozdvojení zájezdu dopředu. Jeho plánem bylo nechat ho šest měsíců, do této doby bude policejní dohled omezen. Ale čtenáře nedůvěřuje. Teď je okamžik, kdy Flying Squad čeká – gang a zátah, vše na jednom místě současně a oni dělají svůj pohyb, aby se vrhli dovnitř.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama