Allegra Acosta

Allegra Acosta

Celé jméno: Allegra Acosta
Místo narození: El Paso, Texas, USA
Známé projekty: Runaways

Datum narození: 12.12.2002 (20 let)

Allegra Acosta je americká herečka, která je známá i díky svému zpěvu. Narodila se roku 2002 v El Pasu, kde taktéž vyrůstala. Už jako malá projevila velký zájem o zpívání a tancování, a proto se věnovala právě těmto dvěma uměleckým odvětvím.

Vzhledem k tomu, že se jí dařilo, se její rodina přestěhovala do Los Angeles, kde se mohla své kariéře věnovat naplno. Skrze zpěv a tancování se nakonec dostala do televize, kde získala několik výraznějších rolí.

Své první zkušenosti sbírala v krátkometrážních filmech, nicméně brzy byla obsazována i do seriálů. První větší roli získala roku 2015 v seriálu 100 Things to Do Before High School, kde se objevila jako Aubrey Garcia. Následně byla roku 2017 obsazena do seriálu Runaways, kde si tentokrát zahrála jednu z hlavních rolí, a to postavu Molly Hernandez. Té se věnovala až do roku 2019, kdy seriál skončil.

Foto: Hulu


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Runaways Molly Hernandez 2017 2019 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů