Atticus Shaffer

Atticus Shaffer

Celé jméno: Atticus Shaffer
Místo narození: Santa Clarita, California, USA
Známé projekty: The Middle, The Unborn, Frankenweenie

Datum narození: 19.6.1998 (26 let)

Atticus se narodil 19. června 1998 v Kalifornii. Žije se svými rodiči, kteří jsou zároveň jeho učiteli, protože nemá čas chodit do školy. Školu navštěvuje tehdy, aby složil patřičné zkoušky, ve kterých exceluje. Společně s rodiči obývá Atticus svůj domov s pěti kočkami, dvěma psi, ptáky, rybičkami, králíky a hejnem kuřat. Volný čas nejraději tráví se svými rodiči, hraním videoher nebo skládáním stavebnice lego.

Atticus trpí takzvanou nedokonalou tvorbou kostí, což jednoduše znamená, že je velmi náchylný na jakékoliv zlomeniny. Z toho důvodu kulhá. Tuto nemoc má v genech po své matce.

Díky jeho signifikantnímu projevu a vzhledu se dostal do hledáčku mnoha producentů a jeho kariéra se zdárně rozvíjí. Díky tomu byl obsazen do pár epizod v seriálu The Class. Aticuss si zahostoval v několika dalších známých seriálech, například jako je My Name Is Earl, Tak jde čas, Out of Jimmy's Head. V roce 2009 byl obsazen do seriálu The Middle, kde hraje podivína Bricka. Tahle role mu získala značný úspěch a slávu, díky čemuž ho oslovilo více lidí v televizním světě.

Atticus rád dabuje a imituje, a proto získal roli v seriálu The Lion Guard: Return of the Roar. Hlas také propůjčuje Edgarovi v animovaném filmu Frankenweenie. Jeho nejznámější rolí je chlapec z autobusové zastávky, který se šklebí na opilého Willa Smithe ve filmu Hancock. Ani horory pro Atticuse nejsou cizí, zahrál si totiž hlavní roli ve filmu Unborn.

Foto Frederick M. Brown, Getty Images North America


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Middle Brick Heck 2009 2018 9

Filtr seriálů