The Middle (Průměrňákovi) Brick Heck

Brick Heck

Brick Heck

Brick je nejmladší dítě rodiny Heckových. Je hodně chytrý, milý, slušný, ale také je podivín, neboť si šeptá nebo houká.

Sezóny 9
2009 - 2018

Brick je mimořádně chytré dítě. Snadno se unaví a odkládá nebo jen tak zapomene své úkoly. Má sklon se izolovat od svých spolužáků ve škole, a tak nemá tuny přátel, avšak miluje, když může žít v různých světech, cestovat s úžasnými dobrodružstvími skrze galaxie, prostor i čas a žít a umírat se svými knižními přáteli. Čte si naprosto cokoliv a vždycky si to pamatuje díky jeho fotografické paměti.

Také má rád vtípky nebo jeho návyky si pro sebe šeptat. To se stává, když určitá slova popadne jeho ucho a on je chce znovu slyšet, proto si je zašeptá pro sebe, což ho uklidňuje. Někdy také houká, ,,Houk (Whoop)'' anebo šeptá, když lže.


Jednou, když byl novorozeně, tak si ho Mike zaměnil s malým Fergusnem, jelikož ho rozptylovalo fotbalové utkání. Po několika týdnech zjistil se svou manželkou, že nemají správné dítě, které si odvezli domů z nemocnice.

V době, kdy chodil do 8. třídy, tak ji měl možnost přeskočit. Miluje knižní sérii Planeta odnikud. Má svou divnou přítelkyni Cindy a sdílí pokoj se svým nepořádným bratrem, Axlem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás