The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Brick Heck

Brick Heck

Brick je nejmladší dítě rodiny Heckových. Je hodně chytrý, milý, slušný, ale také je podivín, neboť si šeptá nebo houká.

Sezóny 9
2009 - 2018

Brick je mimořádně chytré dítě. Snadno se unaví a odkládá nebo jen tak zapomene své úkoly. Má sklon se izolovat od svých spolužáků ve škole, a tak nemá tuny přátel, avšak miluje, když může žít v různých světech, cestovat s úžasnými dobrodružstvími skrze galaxie, prostor i čas a žít a umírat se svými knižními přáteli. Čte si naprosto cokoliv a vždycky si to pamatuje díky jeho fotografické paměti.

Také má rád vtípky nebo jeho návyky si pro sebe šeptat. To se stává, když určitá slova popadne jeho ucho a on je chce znovu slyšet, proto si je zašeptá pro sebe, což ho uklidňuje. Někdy také houká, ,,Houk (Whoop)'' anebo šeptá, když lže.

Jednou, když byl novorozeně, tak si ho Mike zaměnil s malým Fergusnem, jelikož ho rozptylovalo fotbalové utkání. Po několika týdnech zjistil se svou manželkou, že nemají správné dítě, které si odvezli domů z nemocnice.

V době, kdy chodil do 8. třídy, tak ji měl možnost přeskočit. Miluje knižní sérii Planeta odnikud. Má svou divnou přítelkyni Cindy a sdílí pokoj se svým nepořádným bratrem, Axlem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama