The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 81×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Brick Heck

Brick Heck

Brick je nejmladší dítě rodiny Heckových. Je hodně chytrý, milý, slušný, ale také je podivín, neboť si šeptá nebo houká.

Sezóny 9
2009 - 2018

Brick je mimořádně chytré dítě. Snadno se unaví a odkládá nebo jen tak zapomene své úkoly. Má sklon se izolovat od svých spolužáků ve škole, a tak nemá tuny přátel, avšak miluje, když může žít v různých světech, cestovat s úžasnými dobrodružstvími skrze galaxie, prostor i čas a žít a umírat se svými knižními přáteli. Čte si naprosto cokoliv a vždycky si to pamatuje díky jeho fotografické paměti.

Také má rád vtípky nebo jeho návyky si pro sebe šeptat. To se stává, když určitá slova popadne jeho ucho a on je chce znovu slyšet, proto si je zašeptá pro sebe, což ho uklidňuje. Někdy také houká, ,,Houk (Whoop)'' anebo šeptá, když lže.


Jednou, když byl novorozeně, tak si ho Mike zaměnil s malým Fergusnem, jelikož ho rozptylovalo fotbalové utkání. Po několika týdnech zjistil se svou manželkou, že nemají správné dítě, které si odvezli domů z nemocnice.

V době, kdy chodil do 8. třídy, tak ji měl možnost přeskočit. Miluje knižní sérii Planeta odnikud. Má svou divnou přítelkyni Cindy a sdílí pokoj se svým nepořádným bratrem, Axlem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S09E03: Meet the Parents

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky připravuje: tarba ze SerialZone.cz
Překlad sedí na verze The Middle:

  • … S09E03 HDTV.x264-FLEET

Nezapomeňte ohodnotit tento díl.

Ohodnoťte celý seriál

Reklama