The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Sue Heck

Sue Heck

Sue je příliš optimistická, pracovitá a hlavně milá mladá dívka s úsměvem na rtech. Do čeho se pustí, to nevzdá.

Sezóny 9
2009 - 2018

Sue je prostředním dítětem z rodiny Hecků. Bývá přehlížena na každém kroku. Nikdo si nepamatuje její jméno. Narodila se v přestupném roku. Má předkus i podkus, a proto nosí rovnátka. Její první a prostřední jména jsou Sue. Má úžasnou spolubydlící a bohužel selhává ve všem.

I přes neshody s bratry a pokus vesmíru jí zničit život, její pozitivní stránka, optimismus a odhodlání ji udržují u zkoušení nových a nových věcí, u nadšení z nového dne nebo i životních příležitostí.

Chodí na vysokou školu East Indiana State University. Je zamilovaná. Úspěšně založila ''wrestlerette" (wrestlerské roztleskávačky). Hlídá děti a pracuje v obchodním centru.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VoltysCZE

Uzasna :)

16.4.2018 | 21:59:51
Jordan

Bože,taky bych chtěla být tak pozitivní a ze všeho nadšená :D

19.2.2017 | 12:28:30
A Lonely Wolf

Ona je prostě divně boží :D

9.1.2016 | 19:43:20

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama