The Middle (Průměrňákovi) Frankie Heck

Frankie Heck

Frankie Heck

Frankie je malá a neustále vystresovaná a také hlavní postava v seriálu, jelikož její vyprávění jde slyšet na různých místech a hlavně v každé epizodě.

Sezóny 9
2009 - 2018

Frankie pracovala jako auto prodavačka v EHLERT Motors, jenže prodala jenom jediné auto, kradla věci z práce a přicházela pozdě, a proto musela odejít. Frankie si tak prošla vysokou školu a stala se z ní dentální hygienistka/a­sistentka, a dokonce má skvělý vztah se svým příjemným a také pomateným šéfem.

Je to oddaná milující manželka a matka a vidí svou rodinu jako tu nejdůležitější věc v životě. Její motto: „Udělat vše pro rodinu“, vede její každodenní rutinu navzdory frustrací, se kterými se setkává s manželem a třemi dětmi, stejně jako s jejími staršími chátrajícími příbuznými, kteří jsou často závislí na ní.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás