The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Axl Heck

Axl Heck

Axl je nejstarší syn rodiny Hecků. Je sarkastický, líný, škodlivý, vzpurný, strašlivě nepořádný.

Sezóny 9
2009 - 2018

Axl často dělá věci bez dovolení. Očekává, že zvládne jakékoliv věci, které ho napadnou, avšak sténá, když musí něco dělat. Nejraději věší práci na hřebík nebo si ji nechává na poslední chvíli. Velmi pobývá se svými kamarády než s jeho rodinou. Nicméně má dobré srdce a špetku laskavosti v hloubi duši. Je sportovně nadaný, díky čemuž získal fotbalové stipendium na East Indiana State University, kde přežívá se svými spolubydlícími Kennym a Hutchem.

Jeho oblíbená barva je zelená. Má rád pizzu. Často sedí na gauči před televizí. Jednou byl suspendován ze školy a byl nucen za trest k práci v lomu, kde pracuje jeho otce Mike. Axl hraje také na kytaru, a tak založil kapelu se svými přáteli Seanem a Darrinem zvanou Axl a AX-Meni.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KIK

Najlepší!

30.5.2016 | 21:36:24

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama