The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Mike Heck

Mike Heck

Mike je vysoký, upřímný, sarkastický a samotářský typ. Miluje sport a jeho výchova má trochu neortodoxní styl.

Sezóny 9
2009 - 2018

Mike má 3 děti, ale favorizuje si Axla, kvůli jejich společné lásky ke sportu. Většinou spolu sedí a koukají na zápasy, ale bohužel je Axl pryč z domu, a tak Mike musí sedět sám u televize s flaškou piva v ruce. Je vysoký, samotářský, sarkastický, dobře míněný a nespolehlivý. Také je známý svým přímočarým způsobem a emocionální stabilitou.

Pracuje v lomu jako manažer a vždycky nosí kostkovanou košili s džíny, kožený opasek a boty Red Wing 877. Mike často nevěnuje pozornost svým zbývajícím dětem. Sice nějakou dobu nevěděl, kde jeho dcera pracuje anebo si často nepovídá se svým synem Brickem, ale rozhodně je má velmi rád, i když to nezvládá říct nahlas.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kovio

Mike je borec

11.2.2024 | 19:07:27
A Lonely Wolf

Super postava, jen mi přijde článek trošku divně sepsaný :O Nic ve zlém, ale ke konci se Vám to tam trošku motá…

9.1.2016 | 19:45:09

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama