Charlie McDermott

Charlie McDermott

Celé jméno: Charles Joseph McDermott Jr.
Místo narození: West Chester, Pensylvánie, USA
Známé projekty: The Middle, ImagiGary

Datum narození: 6.4.1990 (33 let)

Charles Joseph „Charlie“ McDermott je americký herec. Narodil se ve West Chesteru rodičům Barbaře a Charliemu McDermottovým. Má dvě mladší sestry, Erin a Grace. Studoval na střední škole Salesianum ve Wilmingtonu. Když mu bylo 16 let, s celou rodinou se přestěhoval do Los Angeles.

Od roku 2004 se začal objevovat v televizi, hlavně v seriálech The Office a Private Practice. Zlom v jeho kariéře přišel v roce 2009, kdy získal roli Axla Hecka v seriálu The Middle, ve kterém působí dodnes.

Charlie se objevil v několika filmech, kde zazářil. Ve filmu Disappearances si zahrál Billa a ve filmu Frozen River (2008) zazářil tak, že byl nominován na cenu za nejlepší výkon ve vedlejší roli. Charlie také režíroval a napsal scénář pro svůj vlastní film ImagiGary, kde je dokonce hlavním hrdinou.

Foto Frederick M. Brown, Getty Images


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Middle Axl Heck 2009 2018 9

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů