The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 138×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

The Middle

The Middle je komediální seriál, který je postavený na vtipných hláškách, situacích a hereckých výkonech, které doplňují propracovaný příběh, čerpající z života tvůrců Eileen Heisler a DeAnn Heline.

Příběh se zabírá rodinou Hecků, kdy Frankie vypráví různé rodinné příhody. Její hlas jde slyšet vždy v každé epizodě. Heckovi žijí ve fiktivním městě Orson ve státě Indiana, kde si musí vystačit s malým množstvím prostředků, díky čehož parodují život průměrné rodiny.


Seriál se nesoustřeďuje pouze na rodinu, tedy na manžele Frankie a Mika a na jejich děti Sue, Axla a Bricka, ale taky na přátelé a blízké hlavních postav. Každé dítě má nějakou zvláštnost. Máme tu podivína, který si šeptá a nikdy neviděl míč, nebo optimistickou neviditelnou dívku.

Úvodní díl seriálu měl premiéru 30. září 2009 na stanici ABC. Seriál získal devátou řadu, která je pro příběh definitivní záležitostí. Seriál je chválen televizními kritiky a získal množství nominací na televizní ceny.

(Rodinu Hecků si určitě zamilujete. Foto: ABC)

V hlavních rolích hrají

  • Patricia Heaton jako Frankie Heck – milující matka, která vidí svou rodinu jako tu nejdůležitější věc v životě,
  • Neil Flynn jako Mike Heck – sarkastický a samotářský milovník sportů, jeho výchova má trochu neortodoxní styl,
  • Charlie McDermott jako Axl Heck – sarkastický, líný, škodlivý, vzpurný, strašlivě nepořádný puberťák, který si nikdy nepromyslí, do čeho se pustí,
  • Atticus Shaffer jako Brick Heck – inteligentní, podivín, který si šeptá nebo houká,
  • Eden Sher jako Sue Heck – optimistická, pracovitá a hlavně milá mladá dívka, která nic nevzdá.

Upoutávka k seriálu The Middle

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial, u ktereho se člověk nenudi a kde nechybi zabava, komedie, vztahy mezi postavami a problemy ktere trapi lidi každy den, jinak vtipni mi přišli všichni nejvic Sue hlavně kvuli tomu jejimu optimismu, pak Axl kvuli tomu jak dělal frajera a Frankie jak vždycky něco zařizovala nebo napravovala svym zpusobem, nejvic se mi libila Lexie, Devin, April, Courtney ,Debbie a Cassidy

redaktor
18.3.2024 | 16:29:47
Onlajn

Co říct, zábava až do konce :)

20.6.2018 | 14:23:45
Natalia7

Zbohom, bavila som sa :)

28.5.2018 | 8:46:20
AlenaBittenglova

Těžko se hledá nějaký seriál, který by chytnul celou rodinu, pobavil, emočně polechtal a kolikrát lehce šokoval. Za mě paráda!

2.5.2018 | 9:27:50
DI282006

Mega

13.4.2018 | 22:40:00
tunky

Skvělý seriál pro celou rodinu, opravdu nemá chybu.

2.5.2017 | 0:03:26
Walkertom

Skvěle odpočinkový seriál. Některé díly jsem viděl třikrát a přesto se smál. Nejen usmíval, ale chechtal se na celý obývák. Žádné drama, žádné srdcervoucí scény. Klidně můžete vypnout mozek a bavit se zveličeným absurdním jednáním Heckových. Každý rodič (a třeba i dítě) se v seriálu najde.

21.3.2016 | 22:00:33
A Lonely Wolf

Skvělej seriál :) Úplně pohladí po duši tou starou Amerikou.

15.7.2015 | 1:34:29
Tanja.h

The Middle (Průměrňákovi) Vrátí se se 7. sérií.

Ačkoliv je The Middle stálicí mezi komediemi od ABC, jeho návrat nebyl zdaleka tak jistý jako u ostatních středečních půlhodinovek. Obnovení vyžadovalo nové smlouvy pro všechny herce. Než k podepsání došlo, Charlie McDermott získal hlavní roli v pilotu Suepr Clyde, který je přednostní, pokud bude vybrán pro seriál.

9.5.2015 | 13:52:43
AnčaK

To je snad jedinej seriál, u kterýho se bavíme celá rodina, praštěný lidi jako my :)

1.4.2015 | 14:35:15
1

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama