Benedict Samuel

Benedict Samuel

Celé jméno: Benedict Samuel
Místo narození: Sydney, Austrálie
Známé projekty: The Walking Dead, Secret CityGotham

Datum narození: 15.4.1988 (29 let)

Australský herec Benedict Samuel pochází ze Sydney, kde se narodil Cliffovi a Maree Samuelovým. Má staršího bratra Xaviera Samuela a starší sestru Bridget Samuel. Benedict chodil na školu The National Institute of Dramatic Art, kterou úspěšně vystudoval.

Hned po dokončení vysoké školy se vrhl na psaní a režírování krátkometrážních filmů. Během toho se samozřejmě věnoval i samotnému hraní. Nejprve se objevil v několika menších rolích, první větší role se dočkal až roku 2015, kdy si zahrál Owena v seriálu The Walking Dead.


Díky svému působení v seriálu The Walking Dead si jej všimly ostatní stanice, které ho nabraly do svých seriálů. Roku 2016 se tedy objevil v roli Felixe Crawforda v seriálu Secret City a téhož roku ztvárnil Kloboučníka Jervise Tetche v seriálu Gotham.

O Benedictu Samuelovi je obecně známo, že je velkým kuřákem.

Foto: FOX


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.