Bianca Kajlich

Bianca Kajlich

Celé jméno: Bianca Maria Kajlich
Místo narození: Seattle, Washington, USA
Známé projekty: Rules of Engagement, Undateable, Boston Public

Datum narození: 26.3.1977 (40 let)

Svůdná a sexy herečka Bianca Kajlich se narodila v Seattlu. Svou kariéru začala jako baletka v Olympic Ballet Theatre, kde strávila sedm let a dostala hlavní role například v Labutím jezeře či Louskáčkovi.

V televizi se objevila v komediálním seriálu Rock Me Baby a v notoricky známém Dawsonově světě (Dawson's Creek). Zazářila v seriálu Spiknutí (Vanished), kriminálce Po právu (In Justice) a oblíbených Machrech a šprtech (Freaks and Geeks).


Filmografie čítá debut v Bravo, girls (Bring It On), odpadový Halloween: Zmrtvýchvstávní (Halloween: Resurrection) a romantickou komedii 10 důvodů, proč tě nenávidím (10 Things I Hate About You).

Momentálně žije v Los Angeles se svým manželem Landonem Donovanem – hvězdou amerického fotbalu. Má kočku a tři psy, miluje malování a psání a naprosto zbožňuje cestování.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.