Bianca Lawson

Bianca Lawson

Celé jméno: Bianca Jasmine Lawson
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Teen Wolf

Datum narození: 20.3.1979 (38 let)

Bianca Lawson se narodila v Los Angeles v Kalifornii. Je dcerou Denise (za svobodna Gordy) a herce Richarda Lawsona. Navštěvovala Stella Adler Studio of Acting a absolvovala elitní katolickou školu Marymount High School v Los Angeles. Poté šla studovat film a psychologii na University of Southern California.

Začala s hraním ve svých devíti letech. Objevila se v reklamách na Barbie a Revlon a v několika televizních pořadech. V seriálu Buffy the Vampire Slayer si zahrála Kendru Young.


Objevila se i v seriálu Dawsonův svět, kde si zahrála Nikki Green. Měla role v seriálu Konečně zazvonilo, nová třída a ve filmech jako Nežádej o svůj poslední tanec a Překročit všechna pravidla. Také se objevila v seriálech Sister, Sister jako Ronda Coley, The Parent Hood a The Steve Harvey Show. V létě roku 1996 hrála v seriálu Goode Behavior.

V letech 2010 – 2012 hrála roli Mayi St. Germain v televizním seriálu Pretty Little Liars, který je založený na knižní sérii od Sary Shepard. Také ztvárnila roli Emily Bennett v seriálu The Vampire Diaries, kde se objevila v letech 2009 – 2014.

Mezi její další známé role patří postava Marin Moreell ze seriálu Teen Wolf. Roku 2014 se objevila v seriálu Witches of East End a roku 2015 se objevila jako Talia Freeman v seriálu Rogue. Její nejnovější rolí je postava Darly ze seriálu Queen Sugar.

Foto CC BY-SA 3.0 Bianca Lawson, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.