The Vampire Diaries (Upíří deníky) Emily Bennett

Emily Bennett

Emily Bennett

Čarodějka z rodu Bennettů, která je předkyní Bonnie, a byla služebnou Katheriny.

Sezóny 3
2009 - 2014

Emily byla mocnou čarodějkou a přímou předkyní pradávné čarodějky Ayanny. Také byla blízkou pomocnicí Kateriny v 19. století. Pro Katerinu, Pearl a Annu očarovala prsteny, které jim umožní chodit za denního světla. Po přeměně Damona a Stefana jim také vyrobila prsteny. Emily je předkem Bonnie Bennett, Sheily Bennett a Abby Bennett.

Emily sloužila Katherine, ale po přistěhování do Mystic Falls nastaly potíže, když se rozkřiklo, že ve městě jsou upíři. Katherine byla chycena. Proto Damon uzavřel s Emily dohodu, že pokud Emily pomocí kouzel ochrání Katherine, on bude ochraňovat její potomstvo. Emily kouzlo skutečně vyvolá a uvězní tak na dlouhý spánek v kostele celkem 26 upírů. Emily je později upálena společně s ostatními čarodějkami rodinami zakladatelů.


Na čas se vrátí přes tělo Bonnie, aby zabránila Damonovi otevřít hrobku a vypustit zbylé upíry na svobodu. To se jí ale nepovede. Její síla jí ale neopustila ani po smrti – společně se stovkami mrtvých čarodějek je znát v domě, kde byly upáleny. Jejich síla je dokázána například tím, že přivedou Jeremyho zpět k životu, nebo schovají před Klausem rakve jeho rodiny.

Emily Bennett je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás