The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Emily Bennett

Emily Bennett

Čarodějka z rodu Bennettů, která je předkyní Bonnie, a byla služebnou Katheriny.

Sezóny 3
2009 - 2014

Emily byla mocnou čarodějkou a přímou předkyní pradávné čarodějky Ayanny. Také byla blízkou pomocnicí Kateriny v 19. století. Pro Katerinu, Pearl a Annu očarovala prsteny, které jim umožní chodit za denního světla. Po přeměně Damona a Stefana jim také vyrobila prsteny. Emily je předkem Bonnie Bennett, Sheily Bennett a Abby Bennett.

Emily sloužila Katherine, ale po přistěhování do Mystic Falls nastaly potíže, když se rozkřiklo, že ve městě jsou upíři. Katherine byla chycena. Proto Damon uzavřel s Emily dohodu, že pokud Emily pomocí kouzel ochrání Katherine, on bude ochraňovat její potomstvo. Emily kouzlo skutečně vyvolá a uvězní tak na dlouhý spánek v kostele celkem 26 upírů. Emily je později upálena společně s ostatními čarodějkami rodinami zakladatelů.

Na čas se vrátí přes tělo Bonnie, aby zabránila Damonovi otevřít hrobku a vypustit zbylé upíry na svobodu. To se jí ale nepovede. Její síla jí ale neopustila ani po smrti – společně se stovkami mrtvých čarodějek je znát v domě, kde byly upáleny. Jejich síla je dokázána například tím, že přivedou Jeremyho zpět k životu, nebo schovají před Klausem rakve jeho rodiny.

Emily Bennett je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama