Brendan Fletcher

Brendan Fletcher

Celé jméno: Brendan Fletcher
Místo narození: Comox Valley, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: The Adventures of Shirley Holmes, RampageRogue

Datum narození: 15.12.1981 (42 let)

Brendan Fletcher je kanadský herec, který se narodil roku 1981 v Comox Valley. Do školy chodil ve městě Courtenay v Britské Kolumbii. Svou kariéru odstartoval roku 1995, věnuje se filmům i seriálům a už si zahrál ve spoustě projektech, ve kterých měl menší i větší role.

Co se týče filmů, mohli jsme ho vidět například ve snímcích Malí kriminálníci, Freddy vs. Jason, Moje sestra vlkodlak 2, Krajina přílivu, Rodinná dovolená a jiná neštěstí, 13 Eerie, REVENANT Zmrtvýchvstání a Braven, kde si zahrál velké role. Znám je však především díky kanadské filmové sérii Rampage, kde si ve třech snímcích zahrál hlavní postavu Billa Williamsona.

Svou první větší seriálovou roli získal roku 2000, kdy se začal objevovat v seriálu The Adventures of Shirley Holmes jako Stink Patterson. Poté měl větší role v seriálech Caitlin's Way, Dice, The Pacific, The Killing, Rogue, Hell on Wheels a Gracepoint. Roku 2017 jsme ho mohli vidět v seriálech Cardinal a iZombie a roku 2018 se objevil v seriálu Arrow jako vězeň Stanley Dover.

Za své výkony v různých projektech byl již několikrát nominován na ceny.

Foto: Audience Network


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Billy the Kid George Coe 2022 2023 2
Arrow Stanley Dover 2018 2019 1

Filtr seriálů