Brennan Brown

Brennan Brown

Celé jméno: Brennan Brown
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známe projekty: Focus, Mozart in the Jungle, The Man in the High Castle

Datum narození: 23.11.1968 (54 let)

Brennan se narodil 23. listopadu 1968 v Los Angeles, kde absolvoval základní i střední vzdělání. Umění na univerzitě následně studoval v San Diegu, odkud se po promoci vrátil do rodného města, kde se snažil prorazit ve světě filmů a seriálů.

Průlomový pak pro něj byl rok 2000, neboť se objevil v několika epizodách slavného krimi seriálu Law & Order. V následujících letech Brennan hostoval v úspěšných seriálech, např. v Gossip Girl, Breaking Bad, a také namluvil jednu z postav v úspěšné videohře Red Dead Redemption.

V poslední době zaujal rolí Edwarda Bibena v komediálním seriálu Mozart in the Jungle a hlavně coby sběratel starožitností Robert Childan v dystopickém dramatu The Man in the High Castle.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Man in the High Castle Robert Childan 2015 2019 4
Chicago Med Sam Abrams 2015 2022 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů