Carlos Bernard

Carlos Bernard

Celé jméno: Carlos Bernard Papierski
Místo narození: Evanston, Illinois, USA
Známé projekty: 24, Dallas, 24: Legacy

Datum narození: 12.10.1962 (55 let)

Tony Almeida v 24 je zatím největší role Carlose Bernarda. Jeho předchozí práce byly většinou malé role v celovečerních filmech nebo hostujícího v televizních seriálech a soap operách. Naštěstí fanoušci 24, vedoucí a producenti rozpoznali jeho nesmírný talent.

Carlos Bernard Papierski se narodil 12. října 1962 v Evanstonu Illinois blízko Chicaga, je nejmladší ze tří dětí. Vyrůstal a navštěvoval vysokou školu v Illinois a promoval na Illinoiské státní univerzitě. Své povolání rozproudil na živém jevišti v Chicagu rolí v Pegasus Players, kde hrál hned v několika vystoupeních. Byl také člen seskupení Ashbury Actors. Pak se přesunul do San Francisca a jak je uvedeno výše, hrál malé role v několika celovečerních filmech a seriálech.Carlos má titul Fine arts udělený americkou divadelní konzervatoří v San Franciscu.


Vedle herectví také rád sportuje. Nejvíce golf, basket a judo. Mimo to i lyžuje. Je ženatý s Sharisse Baker-Bernard a má dceru Natalii (narozena 2003).

Ocenění a nominace

  • 2003 Screen Actor`s Guild Awards – nominovaný vedle zbývajících herců z 24 za nejlepší výkon v dramatickém seriálu
  • LA Weekly Theatre Award – nominovaný na nejlepšího režiséra Memomranda
  • Jmenovaný magazínem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa 2003
  • Jmenován v roce 2005 na Imagen Award jako nejlépe podporující (supporting) herec v televizních sériích (samozřejmě za 24)

Photo © 20th Century Fox


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.